Матчі 12-го туру чемпіонату

Відбулися матчі 12-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У Цибулевому лідер не мав проблем з «Маяком», здобувши розгромну перемогу. Хет-трик у господарів оформив Борис Сафронов.
«Дмитрівка» з Богданівки вивезла три очки. У першому таймі гості відкрили рахунок. Після перерви дмитрівська команда подвоїла рахунок. А далі команди обмінялися забитими м’ячами.
В Олександрівці відбувся найбільш напружений матч. Господарям вдалося забити швидкий гол. Після перерви «Буревісник» зрівняв рахунок. Далі господарі відзначилися двічі. Але гості змогли дати гідну відповідь на це, відігравши ці два м’ячі – 3:3.

Результати матчів:
«Нива» (Цибулеве) – «Маяк» (Трепівка) – 9:0 (5:0) (Сафронов, 3, 10, 60 (пен); Москаленко, 20; Білоголовий, 22, 45; Жуган В., 48; Носовський, 54 (авт); Аніцой, 83)
«Промінь» (Богданівка) – ФК «Дмитрівка» – 1:3 (0:1) (Костін, 73 (пен) – Волков А., 40; Грузін, 56; Дьячков, 83)
«Тясмин» (Олександрівка) – «Буревісник» (Петрове) – 3:3 (1:0) (Возник, 11; Мережаний С., 70; Волошин, 77 – Лисак, 57; Александров, 79; Солодов, 84)