Календар матчів Відкритого чемпіонату району

4 липня стартує Відкритий чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд.

У чемпіонаті буде брати участь сім команд: ФК «Дмитрівка», «Нива» (Цибулеве), «Промінь» (Богданівка), ФК «Суботці», «Буревісник» (Петрове), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія). Змагання відбудуться у два кола.

Календар Відкритого Чемпіонату Знам’янського району сезону 2020 року (у календарі можливі зміни – вказано базові дні):
Перше коло
Тур 1.
4 липня
ФК «Суботці» – «Промінь»
«Усівка» – «Тясмин»
5 липня
ФК «Дмитрівка» – «Буревісник»
Вихідна команда «Нива»
Тур 2
11 липня
«Тясмин» – ФК «Дмитрівка»
ФК «Суботці» – «Нива»
12 липня
«Промінь» – «Буревісник»
Вихідна команда «Усівка»
Тур 3
18 липня
«Нива» – «Промінь»
«Усівка» – ФК «Суботці»
19 липня
«Буревісник» – «Тясмин»
Вихідна команда ФК «Дмитрівка»
Тур 4. 25 липня
«Промінь» – «Тясмин»
ФК «Суботці» – ФК «Дмитрівка»
«Нива» – «Усівка»
Вихідна команда «Буревісник»
Тур 5
1 серпня
«Усівка» – «Промінь»
ФК «Дмитрівка» – «Нива»
2 серпня
«Буревісник» – ФК «Суботці»
Вихідна команда «Тясмин»
Тур 6
8 серпня
ФК «Суботці» – «Тясмин»
«Усівка» – ФК «Дмитрівка»
9 серпня
«Нива» – «Буревісник»
Вихідна команда «Промінь»
Тур 7
15 серпня
ФК «Дмитрівка» – «Промінь»
«Тясмин» – «Нива»
16 серпня
«Буревісник» – «Усівка»
Вихідна команда ФК «Суботці»

Друге коло
Тур 8
«Промінь» – ФК «Суботці»
«Тясмин» – «Усівка»
«Буревісник» – ФК «Дмитрівка»
Вихідна команда «Нива»
Тур 9
«Буревісник» – «Промінь»
ФК «Дмитрівка» – «Тясмин»
«Нива» – ФК «Суботці»
Вихідна команда «Усівка»
Тур 10
«Промінь» – «Нива»
ФК «Суботці» – «Усівка»
«Тясмин» – «Буревісник»
Вихідна команда ФК «Дмитрівка»
Тур 11
«Тясмин» – «Промінь»
ФК «Дмитрівка» – ФК «Суботці»
«Усівка» – «Нива»
Вихідна команда «Буревісник»
Тур 12
«Промінь» – «Усівка»
«Нива» – ФК «Дмитрівка»
ФК «Суботці» – «Буревісник»
Вихідна команда «Тясмин»
Тур 13
«Тясмин» – ФК «Суботці»
«Буревісник» – «Нива»
ФК «Дмитрівка» – «Усівка»
Вихідна команда «Промінь»
Тур 14
«Промінь» – ФК «Дмитрівка»
«Усівка» – «Буревісник»
«Нива» – «Тясмин»
Вихідна команда ФК «Суботці»