ФК «Дмитрівка» переграв «Буревісник»

У першому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року ФК «Дмитрівка» святкував впевнену перемогу над «Буревісником» зі Знам’янки.

У першому таймі матчу Дмитро Добрянський вивів вперед дмитрівську команду. На 62-ій хвилині Роман Андрієнко подвоїв рахунок. А в останній 10-хвилинці господарі довели рахунок до розгромного – голи на рахунку Сергія Барбанова і Миколи Швеця.

Цей матч завершив програму першого туру чемпіонату. За підсумками першого туру лідерство у чемпіонаті захопили «Усівка», ФК «Дмитрівка» та «Хлібодар, які набрали по три очки.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Знам’янка) – 4:0 (1:0) (Добрянський, 14; Андрієнко, 62; Барбанов, 80; Швець, 84)
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Назаренко, Лебединець, Андрієнко, Барбанов, Добрянський, Швець, Козін (Капитула, 46), Ткаченко, Маринич, Різник (Дергунов, 60)
«Буревісник»: Нігай, Чернецький, Єськов, Жуков (Крилов, 73), Лисак, Мостовий, Ткач, Тюпа, Фарбанець, Бабанський, Солодов
Попередження: Жуков, 30; Чернецький, 67.