Хлібодар святкував виїзну перемогу над Усівкою

У третьому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Хлібодар (Суботці) на виїзді переміг Усівку (Олександрія).

Олександрійська команда свої домашні матчі приймає у селі Новий Стародуб (Петрівський район) на стадіоні ПСП Зарічне. Вперше матч Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу вперше відбувся на цьому чудовому стадіоні, який вразив своєю гостинністю, гарним газоном, на якому приємно було грати футболістам обох команд. Варто відзначити, що за футбольним газоном чудово доглядають. Зокрема, після завершення гри було проведено поливання поля.

Перші двадцять матчу пройшли за рівної гри. На 10-ій хвилині нападник гостей Зайцев головою пробив вище воріт. Через три хвилини після подачі зі штрафного півзахисник господарів Коваленко в один дотик пробив повз ворота гостей. Ще через дві хвилини пробивав Бульба – надійно зіграв голкіпер Хлібодару Халімончиков.

У середині першого тайму матчу Зайцев заробив кутовий, після виконання якого послідувала передача у воротарський, звідки м’яч у сітку воріт господарів переправив Матюк, який підключився на стандарт своєї команди. Через три хвилини голкіпер гостей врятував свою команду після удару Ніколенка. А вже у наступній атаці Хлібодар подвоїв рахунок – Зайцев в оточенні двох опонентів зумів подати із зони кутового прапорця на дальню стійку воріт, яку результативно замкнув Кравченко. А на 34-ій хвилині матчу все той же Кравченко неймовірним ударом з 25 метрів перекинув голкіпера суперника, влучивши у дальню дев’ятку воріт. Це був найяскравіший момент цієї зустрічі.

До перерви господарям вдалося один гол відіграти. У контратаці Ніколенко з центра поля зміг набрати швидкість і по правому фланзі атаки втекти від опонента та прострілити на дальню стійку воріт, яку вдало замкнув Літвін.

На 63-ій хвилині матчу після подачі Семчука Грузин поцілив у стійку воріт господарів. Через сім хвилин Самсоненко результативно замкнув дальню стійку воріт при подачі з кутової позначки. У наступній атаці господарі мали можливість один гол відіграти, але Бульба програв дуель голкіперу Халімончикову. Досить швидко гості провели стрімку контратаку, яку завершував Грузин, але знову суперника врятував каркас воріт. Але все за мить була ще одна атака, яку вміло завершив Семчук, який головою замкнув подачу партнера з правого флангу. У цьому епізоді Семчук отримав пошкодження і його було замінено.

На 80-ій хвилині матчу Матюк отримав друге попередження і Хлібодар залишився у меншості. Перевагою в одного гравця господарі скористалися наприкінці зустрічі. Стадніченко заробив пенальті і сам його реалізував. Підсумковий рахунок матчу 5:2 на користь Хлібодару.

Усівка (Олександрія) – Хлібодар (Суботці) – 2:5 (1:3) (Літвін, 41; Стадніченко, 89 (пен) – Матюк, 23; Кравченко, 28, 34; Самсоненко, 70; Семчук, 73)
18 липня. с. Новий Стародуб. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 3.