Промінь вдома переміг Тясмин

У матчі четвертого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року богданівський Промінь святкував впевнену перемогу над Тясмином.

Перша половина зустрічі пройшла без забитих голів. А от після перерви богданівська команда змогла вирвати перемогу. На 60-ій хвилині рахунок відкрив Шандра. Через 17 хвилин Костін подвоїв рахунок. А на 81 -ій хвилині зіграв джокер тренера господарів – третій гол у ворота гостей забив Семенюк. То ж з рахунком 3:0 перемогу святкував Промінь.

Промінь (Богданівка) – Тясмин (Олександрівка) – 3:0 (0:0) (Шандра, 60; Костін, 77; Семенюк, 81)
25 липня. с. Богданівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 4.
Арбітр – Бичков Вячеслав (Знам’янка)
Промінь: Шеховцов, Сітніченко (Семенюк, 60), Гордуз, Скок, Базака, Долинський (Білоголовий, 85), Олійник, Шевцов, Чурік (Дрига, 82), Шандра (Козачок, 77), Костін
Тясмин: Орлик, Кузик, Нагірний, Возник, Купчинський, Кулинка (Самойленко, 60), Гудзов, Кислий, Буденко, Бойко Р., Леськів
Попередження: Сітніченко, 24 – Купчинський, 26.