Нива здолала Усівку

У матчі четвертого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Нива здобула вольову перемогу над Усівкою.

У першому таймі матчу нападник Ниви Постільняк втратив три можливості відкрити рахунок. Спершу на 16-ій хвилині пробив мимо воріт. Через дві хвилини він після передачі Валентина Жугана бив з близької відстань – гостей врятував їх голкіпер. Ще в одному епізоді після удару Постільняка з лінії власних воріт вибив м’яч захисник гостей Середа. А от команда з Олександрії свій момент у першому таймі зуміла втілити у забитий гол – Ніколенко результативно замкнув передачу Бульби.

У другому таймі матчу на шістдесятій хвилині Ніколенко міг подвоїти рахунок, але не реалізував вихід один на один з голкіпером – у нападника м’яч звалився з ноги. Через кілька хвилин зі штрафного небезпечно пробивав Сафронов – голкіпер гостей зіграв надійно. А на 70-ій хвилині матчу Аніцой вміло головою замкнув передачу партнера – 1:1. Через 15 хвилин господарям вдалося вирвати перемогу – молодий Корсун з 18 метрів влучно пробив у нижній кут воріт Усівки – 2:1.

Нива (Цибулеве) – Усівка (Олександрія) – 2:1 (0:1) (Аніцой, 70; Корсун, 85 – Ніколенко, 42)
25 липня. с. Цибулеве. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 4.