Нива переграла Промінь

Відбувся матч 10-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Промінь (Богданівка) – Нива (Цибулеве).

Господарі завдяки голу Олійника вийшли вперед на 28-ій хвилині матчу. Але не довго вони вели у рахунку. До перерви Сафронов не лише зрівняв рахунок, але й вивів вперед Ниву. Після перерви Валентин Жуган збільшив перевагу своєї команди. На 65-ій хвилині матчу Промінь залишився у меншості – Сітніченко отримав друге попередження. І вже через дві хвилини перевагою в одного гравця гості скористалися – відзначився Постільняк. Богданівська команда, граючи у меншості, змогла відновити інтригу у матчі, відігравши два голи – 3:4. Але наприкінці зустрічі гравці Ниви забили ще двічі і святкували перемогу з рахунком 6:3.

Промінь (Богданівка) – Нива (Цибулеве) -3:6 (1:2) (Олійник, 28; Черненко, 73; Герасимчук, 81 – Сафронов, 35, 40; Жуган В., 49; Постільняк, 67; Аніцой, 90; Білоголовий, 90+1)
19 вересня. с. Суботці. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 10.
Арбітр – Бичков В’ячеслав (Знам’янка)
Промінь: Шевцов, Розумяк (Герасимчук Д., 65), Сітніченко, Завальнюк (Черненко, 68), Чурік (Журахівський, 57), Базака, Олійник (Порохнавець, 85), Долинський, Галуха, Гордуз (Кладій, 90), Семенюк
Нива: Назарко, Єльнік О. (Корсун, 46), Жуган Р. (Герасимчук М., 46), Русін В., Шапошник, Нагуляк, Жуган В., Сафронов, Русін Р. (Аніцой, 46), Білоголовий, Постільняк
Попередження: Сітніченко, 35, 65; Завальнюк, 40 – Жуган В., 24; Шапошник, 43; Русин В., 75; Сафронов, 87.
Вилучення: Сітніченко, 65.