Тясмин переміг Буревісник

Відбувся матч 10-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Тясмин (Олександрівка) – Буревісник (Знам’янка).

На старті матчу Роман Буденко вивів вперед господарів. Через шість хвилин Артем Солодов зрівняв рахунок. А у середині першого тайму матчу Солодов оформив дубль, вивівши вперед гостей. Наприкінці тайму господарі забили гол у роздягальню – відзначився Геннадій Гудзов. У другому таймі матчу Тясмин зумів вирвати перемогу завдяки двом голам Романа Буденка.

Тясмин (Олександрівка) – Буревісник (Знам’янка) – 4:2 (2:2) (Буденко Р., 6, 60, 81; Гудзов, 43 – Солодов, 12, 23)
20 вересня. смт. Олександрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 10.
Арбітр – Олексієнко Микола (Знам’янка)
Асистенти арбітра – Бичков В’ячеслав (Знам’янка) та Головатенко Анатолій (Цибулеве)
Тясмин: Орлик, Кузик, Бойко Р., Возник, Пономарчук, Буденко Р., Гудзов, Досужий, Леськів, Москаленко А. (Кислий, 70), Буденко Д. (Нагірний, 46)
Буревісник: Мелехов, Далакян, Чернецький, Крилов, Єськов, Мельников, Анголенко, Полоз, Жуков, Тюпа, Солодов
Попередження: Крилов, 36.