Нива на виїзді переграла Усівку

Відбувся матч 11-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Усівка (Олександрія) – Нива (Цибулеве).

У першому таймі матчу Усівка двічі виходила вперед, але гості відігравалися. У другому таймі зустрічі Нива вирвала перемогу – переможний гол забив Аніцой. Ця перемога дозволила повернутися Ниві на першу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату.

Усівка (Олександрія) – Нива (Цибулеве) – 2:3 (2:2) (Бульба, 7, 33 – Нагуляк, 17; Білоголовий, 42; Аніцой, 82)
26 вересня. с. Новий Стародуб. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 11.
Арбітр – Олексієнко Микола (Знам’янка)
Асистенти арбітра – Школяр Матвій (Олександрія) та Тарасенко Владислав (Олександрія)
Усівка: Цапенко, Череватюк (Середа, 61), Криволапов, Попруга (Угрімов, 83), Зайцев В., Кузнецов (Скрипка, 61), Казьмін, Шепенюк (Стадніченко, 71), Андріанов (Складнік, 80), Бульба (Трачук, 84), Ніколенко
Нива: Постільняк, Яровий, Русін В., Жуган Р., Аніцой, Сафрноов, Александров, Нагуляк (Шапошник, 74), Корсун (Русін Р., 74), Білоголовий (Єльнік, 90), Шушпанов
Попередження: Кузнецов, 36; Попруга, 81; Казьмін, 90 – Яровий, 38; Александров, 85.