Тясмин переграв Промінь

Відбувся матч 11-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Тясмин (Олександрівка) – Промінь (Богданівка)

На старті зустрічі господарі завдяки голу Гудзова вийшли вперед. Далі автогол допоміг їм подвоїти рахунок. Жадан один гол до перерви відіграв. У другому таймі матчу Даниїл Буденко, вийшовши на заміну встановив остаточний рахунок 3:1.

Тясмин (Олександрівка) – Промінь (Богданівка) – 3:1 (2:1) (Гудзов, 9; Журахівський, 26 (авт); Буденко Д., 80 – Жадан, 42)
27 вересня. смт. Олександрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 11.
Арбітр – Головатенко Анатолій (Цибулеве)
Тясмин: Орлик, Кузик, Бойко Р., Возник, Пономарчук, Буденко Р. (Буденко Д, 60), Гудзов (Мережаний І., 46), Досужий, Леськів, Кислий, Мережаний С.
Промінь: Шеховцов, Долинський, Жадан, Олійник (Порохнавець, 65), Журахівський (Гордуз, 75), Герасимчук, Черненко, Завальнюк, Базака, Семенюк, Шевцов (Буханець, 83)
Попередження: Пономарчук, 43.