Хлібодар переміг Буревісник

Відбувся матч 12-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Хлібодар (Суботці) – Буревісник (Знам’янка).

На 15-ій хвилині матчу Зайцев вивів вперед Хлібодар. Наприкінці першого тайму матчу команди обмінялися забитими голами. Спочатку Лисак зрівняв рахунок. А через дві хвилини Кравченко реалізував пенальті. Після перерви забитих голів не було. То ж Хлібодар з рахунком 2:1 переміг Буревісник.

Хлібодар (Суботці) – Буревісник (Знам’янка) – 2:1 (2:1) (Зайцев, 15; Кравченко, 44 (пен) – Лисак, 42)
4 жовтня. с. Суботці. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 12.
Арбітр – Дем’яненко Віталій (Знам’янка)
Хлібодар: Халімончиков, Дар’єв, Самсоненко, Кударенко, Чеботарьов (Матюшенко, 55), Олійник, Хорольський, Семчук (Косюк, 75), Кравченко, Матюк, Зайцев
Буревісник: Мелехов, Далакян, Нігай, Вартанов, Бойко С., Сиромятніков, Анголенко, Мельников, Лисак, Єськов, Солодов
Попередження: Матюк, 46; Матюшенко, 65; Косюк, 80 – Нігай, 44; Далакян, 66.