Дмитрівка перемогла Ниву

Відбувся матч 12-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Нива (Цибулеве) – ФК Дмитрівка.

У першому таймі матчу Ігор Волков відкрив рахунок. У другому таймі забиті голи були вже після 80-ої хвилини. Спочатку Ігор Волков подвоїв рахунок, а на 87-ій хвилині Валентин Русін один гол відіграв. З рахунком 2:1 перемогу святкував ФК Дмитрівка.

Нива (Цибулеве) – ФК Дмитрівка – 1:2 (0:1) (Русін В., 87 – Волков І., 32, 81)
4 жовтня. с. Цибулеве. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 12.
Арбітр – Бичков В’ячеслав (Знам’янка)
Нива: Назарко, Єльнік (Шапошник, 85), Русін В., Жуган Р., Аніцой, Сафронов, Жуган В., Корсун (Герасимчук, 64), Нагуляк, Постільняк, Білоголовий
ФК Дмитрівка: Маринич, Назаренко, Артьомов, Паламарчук, Ткаченко, Козін, Костін, Шевченко, Волков А. (Лук’яненко, 68), Волков І., Суховий
Попередження: Аніцой, 47 – Волков І., 27; Суховий, 66; Козін, 71; Лук’яненко, 72.