Перемоги гостей

Сьогодні, 13 квітня, стартував Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу сезону 2019 року.

Участь в Чемпіонаті бере шість команд: «Маяк» (Трепівка), «Нива» (Цибулеве), «Промінь» (Богданівка), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Петрове) та «Тясмин» (Олександрівка). Змагання проходять у чотири кола. Залік команд-учасниць Чемпіонату ведеться по двох таблицях: загальний та окремий для команд лише Знам’янського району.

Сьогодні було зіграно два матчі першого туру. У Трепівці місцевий «Маяк» поступився богданівському «Променю». Гостям вдалося забити швидкий м’яч: Євген Наводничий ударом зі штрафного відкрив рахунок. На початку другого тайму вже господарі відзначилися зі штрафного: автором голу став Андрій Кравченко. Тривалий час рахунок 1:1 не змінювався. Та все ж гостям вдалося вирвати перемогу. На 81-ій хвилині матчу Олександр Самсоненко зрізав м’яч у власні ворота, а через сім хвилин Роман Дар’єв гарним ударом через голкіпера «Маяка» встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Променю».

«Маяк» (Трепівка) – «Промінь» (Богданівка) – 1:3 (0:1) (Кравченко, 47 – Наводничий, 9; Самсоненко, 81 (авт.); Дар’єв, 88)
«Маяк»: Аненко, Літвінчук, Бейбутян, Матвієвський Д., Самсоненко, Кравченко (Левченко, 48), Зайцев, Криворіг Б., Мхітарян Е., Делюрман Д., Грушевський
«Промінь»: Шокул, Яровий, Дар’єв, Долінський, Костін, Наводничий, Шевцов, Базака, Розумяк (Семенюк, 75), Сітніченко, Завальнюк (Бандурка, 77)
Попередження: Делюрман Д., 29; Мхітарян Е., 78 – Костін, 78.

У Дмитрівці теж була зафіксована перемога гостей, хоча вже на третій хвилині матчу господарі відкрили рахунок. Євген Артьомов відкликнувся на довгу передачу Євгена Семчука і помилки захисника гостей вміло обіграв голкіпера та переправив м’яч у пусті ворота. Але не довго господарі вели у рахунку. Артем Солодов скористався серію помилок захисників ФК «Дмитрівка» у власному штрафному майданчику і зрівняв рахунок. А на 28-ій хвилині матчу ворота господарів було призначено пенальті, яке реалізував Ігор Паненко. Загалом у першому таймі ініціативою володіли господарі, які не реалізували кілька можливостей для взяття воріт суперника. У другому таймі матчу команди діяли на зустрічних курсах, але більше забитих м’ячів не було.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 1:2 (1:2) (Артьомов, 3 – Солодов, 11; Паненко, 28 (пен))
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Паламарчук, Машлякевич, Швець, Артьомов, Семчук, Бондаренко (Кущов, 65), Маринич
«Буревісник»: Чемерис, Паненко, Чернецький, Нігай, Сиромятніков, Мостовий, Єськов, Бабанський, Бойко, Мельников, Солодов
Попередження: Маринич, 27; Кущов, 70 – Нігай, 76.