«Нива» та «Дмитрівка» святкували перемоги

Сьогодні, 11 травня, відбулися два матчі четвертого туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Програму туру відкривав матч у Трепівці, де місцевий «Маяк» грав з ФК «Дмитрівка». У цьому матчі відчувалася перевага більш досвідченої команди з Дмитрівки, хоча і контрвипади господарів були небезпечними. Гостям вдалося забити швидкий м’яч. На 15-ій хвилині Євгеній Семчук з кутової позначки виконав передачу на дальню штангу воріт, яку результативно замкнув Євген Артьомов. На 28-ій хвилині гості подвоїли рахунок у матчі. Юрій Маринич реалізував вихід один на один з голкіпером, вміло перекинувши його – 2:0. Через дві хвилини у ворота господарів влетів третій м’яч: Євгеній Семчук з лівого флангу виконав передачу на дальню штангу воріт, звідки Богдан Бондаренко скинув м’яч на Артьомова, який переправив «круглого» у сітку воріт. Наприкінці тайму Карен Бейбутян забив м’яч престижу.
У другому таймі матчу у ворота «Маяку» влетіло ще два м’ячі. На 51-ій хвилині захисник господарів Богдан Криворіг зрізав м’яч у власні ворота. А на 66-ій хвилині матчу Євген Артьомов сповна скористався передачею Богдана Бондаренка, пробивши у дальню дев’ятку воріт. «Дмитрівка» святкувала впевнену перемогу з рахунком 5:1, а Євген Артьомов оформив хет-трик у звітному матчі.

«Маяк» (Трепівка) – ФК «Дмитрівка» – 1:5 (1:3) (Бейбутян, 44 – Артьомов, 15, 30, 66; Маринич, 28; Криворіг Б., 51 (авт.))
«Маяк»: Аненко, Матвієвський Д., Кравченко, Письменюк, Криворіг Б., Носовський, Літвінчук (Гнатенко, 80), Бейбутян, Щербина (Грушевський, 76), Зайцев, Короленко
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Радченко, Паламарчук, Лебединець, Дергунов, Назаренко, Семчук, Кущов, Бондаренко, Артьомов, Маринич

У Цибулевому зустрічалися лідери змагань – «Нива» та «Буревісник». Господарям вдалося забити два швидкі м’ячі. Спершу відзначився Сергій Нагуляк, а потім Сергій Білоголовий. На початку другого тайму матчу за гру рукою захисника «Ниви» у власному штрафному майданчику було призначено пенальті, яке реалізував Ігор Паненко. А на 83-ій хвилині Борис Сафрнов встановив остаточний рахунок 3:1.

«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Петрове) – 3:1 (2:0) (Нагуляк, 8; Білоголовий, 10; Сафронов, 83 – Паненко, 49 (пен))
«Нива»: Рохманчук, Русін В., Філінський (Аніцой, 77), Герасимчук, Єльнік, Москаленко (Шапошник, 80), Жуган В., Сафронов, Нагуляк, Білоголовий, Постільняк
«Буревісник»: Чемерис, Паненко, Далакян, Нігай, Грінкевич Євген, Грінкевич Єгор, Мостовий, Бабанський, Жуков, Мельников (Крилов, 77), Солодов
Попередження: Русін В., 50; Сафронов, 71; Жуган В., 75 – Далакян, 51; Жуков, 70; Грінкевич Єгор, 85.

Завтра, 12 травня, завершиться четвертий тур чемпіонату: у селищі Олександрівка місцевий «Тясмин» прийме богданівський «Промінь».

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко