Кубок пам’яті Сергія Шпинюка-2017

30 квітня 2017 відбувся футбольний матч між командами ветеранів спорту сіл Богданівка та Цибулеве пам’яті Сергія Шпинюка.

Сергій Петрович Шпинюк є одним з засновників команди «Промінь» (Богданівка). Він створював цю команду у 1967 році. Був капітаном та тренером команди до 1999 року. 5 травня 1999 року Сергій Шпинюк помер. Сьогодні всі, хто зібрався на стадіоні у Богданівці, вшанували пам’ять Сергія Шпинюка та інших 20 гравців команди «Промінь», яких вже немає з нами.
Матч розпочинався з символічного удару по м’ячу внука Сергія Шпинюка Іллі. Було цікаве протистояння команд двох сіл. У першому таймі матчу Едуард Кравчик з лінії штрафного майданчику точно пробив у лівий кут воріт – м’яч від штанги воріт влетів у сітку. До перерви богданівці мали кілька шансів зрівняти рахунок, але не скористалися ними. Після перерви господарі зрівняли рахунок. Після помилки голкіпера гостей нападник богданівців Олександр Довженко підхопив м’яч і влучно пробив у дальній нижній кут воріт. У подальшому господарі мали ще кілька можливостей для взяття воріт, але підводила влучність. У складі гостей міг забити м’яч Едуард Кравчик, але зі штрафного не переграв голкіпера. Доля переможця матчу визначалася у серії післяматчевих пенальті – футбольна фортуна посміхнулася команди з Цибулевого – 6:5. З рук дружини Сергія Шпинюка Наталії Аркадіївни капітан гостей Валентин Русін отримав перехідний Кубок пам’яті Сергія Шпинюка.