Кубок пам’яті Олександра Кудрявцева-2017

30 вересня 2017 року у селі Богданівка відбувся турнір із футболу пам’яті екс-гравця місцевої команди «Промінь» Олександра Кудрявцева.
Олександр Кудрявцев 25 вересня 2011 року загинув у ДТП. І вже другий рік поспіль проводяться футбольні змагання його пам’яті. На відкритті змагань присутні вшанували пам’ять Олександра Кудрявцева та інших екс-гравців «Проміня», яких немає в живих.
У боротьбі за перехідний Кубок змагалися дві команди ветеранів футболу: «Промінь» (Богданівка) і «Будівельник (Знам’янка). На початку матчу гості відкрили рахунок. Але за кілька хвилин до його завершення, після подачі Олександра Довженка з кутової позначки дальню штангу результативно замкнув його брат Станіслав. Із рахунком 1:1 перша половина зустрічі завершилася. А от у другому таймі матчу «Будівельник» був влучнішим на завершальній стадії і в підсумку вирвав перемогу із рахунком 4:1.
У звітному матчі на футбольне поле у складі «Проміня» виходили: Головатенко Анатолій, Стукало Володимир, Бандурка Євген, Іванів Віктор, Бойченко Микола -мол., Клюзов Леонід, Довженко Станіслав, Бойченко Микола- ст., Довженко Олександр, Дмітрієв Віктор, Розумяк Євген, Козубенко Микола, Єльник Володимир.

Кольори «Будівельника» захищали: Грабовський Микола, Лозовягін Юрій, Корчинський Ярослав, Охріменко Іван, Хоменко Петро, Жуган Сергій, Бойчук Михайло, Ніколаєв Василь, Дем’яненко Віталій, Озеряний Віктор, Кураєв Віктор, Білан Віталій, Гарасимчук Володимир, Ковальчук Максим.

На церемонії нагородження капітан «Будівельника» Микола Грабовський із рук молодшого брата Олександра Кудрявцева Євгена Бандурки отримав Кубок.