Кубок закриття футбольного сезону-2017

11 листопада 2017 року у селі Цибулеве відбувся «Кубок закриття сезону–2017» із футболу серед аматорських команд.
Участь у цих змаганнях узяли шість команд, які укомплектовані були лише футболістами, що мають приписку у селах Знам’янського району. За результатами жеребкування команди поділено на дві групи, які зіграли в одне коло. Матчі були форматі два тайми по 15 хвилин.
На церемонії відкриття змагань сільський голова села Цибулеве Людмила Таранець побажала командам-учасницям успіху на змаганнях та перемоги сильнішому.
У групі «А» всі три матчі, які були багаті на небезпечні моменти, завершилися внічию. Лише у другому матчі були забиті м’ячі. Володимир Суховий забив швидкий м’яч, а за кілька хвилин до завершення зустрічі Валентин Жуган ударом зі штрафного зрівняв рахунок. За додатковими показниками до фіналу змагань вийшли господарі – «Нива». У матчі за третє місце мав зіграти дмитрівський «Колос». В іншій групі богданівський «Буревісник» здобув дві впевнені перемоги. У протистоянні з командою «Буревісник-юніори» святкували перемогу з рахунком 4:0. Ще шість «сухих» м’ячів «Буревісник» забив у ворота «Дружби». Найбільш напруженим матчем у цій групі став «Буревісник-юніори» – «Дружба». Молода команда з Богданівки мала шанси навіть виграти, не використала створені моменти. А за три хвилини до завершення матчу Владислав Сергійчук забив єдиний м’яч. У матчі за третє місце боротьби не вийшло – «Колос» впевнено переміг команду з Диківки. У ворота «Дружби» влетіло 5 «сухих» м’ячів. У вирішальному матчі змагань нападник богданівців Олександр Зайцев відкрив рахунок. Після трьох обертів хвилинної стрілки годинника у другому таймі Олександр Зайцев подвоїв рахунок. На 26-ій хвилині матчу Володимир Москаленко один м’яч відіграв. То ж «Буревісник» з рахунком 2:1 переміг «Ниву» і став володарем Кубка закриття футбольного сезону у Знам’янському районі сезону 2017 року. Кращим бомбардиром змагань став нападник «Буревісника» Олександр Зайцев, на рахунку якого сім забитих м’ячів.
На церемонії нагородження призери та переможець отримали грамоти. Богданівському «Буревіснику» також вручено Кубок та футбольний м’яч.
Результати матчів:
Група «А»
«Нива» – «Хлібодар» – 0:0
«Нива» – «Колос» – 1:1 (0:1) (Жуган Валентин, 28 – Суховий Володимир, 2)
«Колос» – «Хлібодар» – 0:0
Підсумкове турнірне становище: 1. «Нива» (Цибулеве) – 2 очка, 2. «Колос» (Дмитрівка) – 2, 3. «Хлібодар» (Суботці) – 2.
Група «Б»
«Буревісник-юніор» – «Дружба» – 0:1 (Сергійчук Владислав, 27)
«Буревісник» – «Буревісник-юніор» – 4:0 (3:0) (Зайцев Олександр, 6, 12; Пугач Ярослав, 8; Долинський Костянтин, 21)
«Буревісник» – «Дружба» – 6:0 (2:0) (Костін Сергій, 7, 19; Зайцев Олександр, 13, 21, 23; Галуха Сергій, 17)
Підсумкове турнірне становище: 1. «Буревісник» (Богданівка) – 6, 2. «Дружба» (Диківка) – 3, 3. «Буревісник-юніор» (Богданівка) – 0.
Матч за третє місце
«Колос» – «Дружба» – 5:0 (2:0) (Радченко Андрій, 10; Дергунов Сергій, 15, 27; Волков Анатолій, 17 (пен), 22)
Фінал
«Нива» – «Буревісник» – 1:2 (0:1) (Москаленко Володимир, 26 – Зайцев Олександр, 5, 18)