Турнір до Дня працівників сільського господарства-2017

19 листопада 2017 року відбувся футзальний турнір до Дня працівників сільського господарства.
Участь брали шість команд, які були поділені на дві групи. У групі «А» кращою командою стала «Нива» з Цибулевого. У першому матчі турніру «Нива» з рахунком 2:1 здолала «Хлібодар». Команда з Суботців наприкінці зуміла один м’яч відіграти, відновивши інтригу у зустрічі, але на більше не вистачило часу. У другому турі «Хлібодар» впевнено переміг «Дружбу», у першому таймі забивши протягом трьох хвилин чотири м’ячі. Диківська команда зуміла «дати бій» «Ниві», але поступилася (2:3).
В іншій групі богданівський «Буревісник» впевнено переміг «Титан» (Петрове) та «Колос» (Дмитрівка) з різницею у чотири м’ячі. У тих матчах по два дублі оформили Олександр Постільняк і Олександр Зайцев. Дмитрівський «Колос» був сильнішим за «Титан» і посів друге місце у групі. Петрівчани програвали з рахунком 0:2, в середині матчу зрівняли рахунок. Та все ж Борис Сафронов наприкінці зустрічі забив переможний м’яч – 3:2.
У матчі за 5-е місце команди «Титан» та «Дружба» цікавою непоступливою грою. Вже на першій хвилині матчу Сергій Грузін відкрив рахунок. До перерви «Титан» не лише зрівняв рахунок, але і забезпечив перевагу у два м’ячі. У другому таймі диківські футзалісти зуміли відіграти відставання у два м’ячі – 3:3. Переможець матчу визначався у серії післяматчевих пенальті. Сильнішою командою став «Титан» (5:4). У матчі за третє місце на цьому турнірі суботцівський «Хлібодар» результативно завершив перший тайм, забивши за дві хвилини три м’ячі у ворота «Колоса». Після перерви «Колос» зумів лише скоротити відставання у рахунку до мінімуму, але не зрівняти (3:4).
У вирішальному матчі турніру основний час не дав відповідь на питання: хто стане переможцем змагань? На початку зустрічі Сергій Нагуляк вивів вперед «Ниву». Богданівська команда мала шансів зрівняти рахунок (свої можливості втратили Євген Бандурка, Олександр Постільняк, Олександр Зайцев), але ніяк це зробити не вдавалося. І лише на 17-ій хвилині матчу це вдалося Олександру Шевцову – 1:1. У серії після матчевих пенальті перемогли гравці «Буревісника» – 3:1.
Переможець та призери турніру отримали грамоти. Також богданівський «Буревісник» як переможець змагань отримав футбольний м’яч, який надав голова Знам’янської районної ради Сергій Дмитрович Макаренко. Окрім цього були відзначені кращий воротар – Микола Москаленко («Хлібодар»), кращий гравець – Олександр Зайцев («Буревісник»), кращий бомбардир – Олександр Постільняк («Буревісник»), кращий тренер – Олександр Довженко («Буревісник»).

Результати матчів
Груповий етап
Група «А»
«Хлібодар» – «Нива» – 1:2 (0:1) (Семчук, 18 – Білоголовий, 5; Філінський, 15)
«Хлібодар» – «Дружба» – 4:1 (4:0) (Степаненко, 6, 8; Семчук, 7, 8 – Грузін, 14)
«Нива» – «Дружба» – 3:2 (1:1) (Москаленко, 9, 11; Зайцев, 16 – Чорноморець, 8; Урилов С., 17)
Турнірне становище: 1. «Нива» (Цибулеве) – 6 очок, 2. «Хлібодар» (Суботці) – 3, 3. «Дружба» (Диківка) – 0.
Група «Б»
«Титан» – «Колос» – 2:3 (1:2) (Молчанов, 9; Шаблій, 12 – Артьомов, 5; Радченко, 7; Сафронов, 18)
«Титан» – «Буревісник» – 0:4 (0:3) (Постільняк, 2, 15; Зайцев, 3, 7)
«Колос» – «Буревісник» – 1:5 (1:3) (Сафронов, 1 – Постільняк, 4, 5; Зайцев, 6, 15; Шевченко, 14 (авт.))
Турнірне становище: 1. «Буревісник» (Богданівка) – 6, 2. «Колос» – 3, 3. «Титан» – 0.
Стикові матчі
Матч за 5-е місце
«Титан» – «Дружба» – 3:3 (пен. 5:4) (3:1) (Шаблій, 7, 9; Томощук А., 8 – Грузін, 1, 16, 18)
Матч за 3-є місце
«Хлібодар» – «Колос» – 4:3 (4:1) (Колюка, 3; Кучеренко, 9; Степаненко, 10, 10 – Дергунов, 7; Шевченко, 13; Сафронов, 18)