Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

ДатаМатчЧас/РахунокМісце проведенняТур
ФК Дмитрівка — Буревісник
Дмитрівка
Тур 1
Маяк — Промінь
Трепівка
Тур 1
Тясмин — Буревісник
Олександрівка
Тур 2
Промінь — ФК Дмитрівка
Богданівка
Тур 2
Нива — Маяк
Цибулеве
Тур 2
Нива — Тясмин
Цибулеве
Тур 1
Маяк — Тясмин
Трепівка
Тур 3
Буревісник — Промінь
Знам'янка
Тур 3
ФК Дмитрівка — Нива
Дмитрівка
Тур 3
Маяк — ФК Дмитрівка
Трепівка
Тур 4
Нива — Буревісник
Цибулеве
Тур 4
Тясмин — Промінь
Олександрівка
Тур 4
Промінь — Нива
Богданівка
Тур 5
ФК Дмитрівка — Тясмин
Дмитрівка
Тур 5
Буревісник — Маяк
Знам'янка
Тур 5
Промінь — Маяк
Богданівка
Тур 6
Буревісник — ФК Дмитрівка
Знам'янка
Тур 6
Тясмин — Нива
Олександрівка
Тур 6
Маяк — Нива
Трепівка
Тур 7
Буревісник — Тясмин
Знам'янка
Тур 7
ФК Дмитрівка — Промінь
Дмитрівка
Тур 7
Промінь — Буревісник
Богданівка
Тур 8
Нива — ФК Дмитрівка
Цибулеве
Тур 8
Тясмин — Маяк
Олександрівка
Тур 8
Буревісник — Нива
Знам'янка
Тур 9
ФК Дмитрівка — Маяк
Дмитрівка
Тур 9
Промінь — Тясмин
Богданівка
Тур 9
Тясмин — ФК Дмитрівка
Олександрівка
Тур 10
Нива — Промінь
Цибулеве
Тур 10
Маяк — Буревісник
Трепівка
Тур 10
Маяк — Промінь
Трепівка
Тур 11
ФК Дмитрівка — Буревісник
Дмитрівка
Тур 11
Нива — Маяк
Цибулеве
Тур 12
Промінь — ФК Дмитрівка
Богданівка
Тур 12
Тясмин — Буревісник
Олександрівка
Тур 12
Буревісник — Промінь
Знам'янка
Тур 13
ФК Дмитрівка — Нива
Дмитрівка
Тур 13
Маяк — Тясмин
Трепівка
Тур 13
Тясмин — Промінь
Олександрівка
Тур 14
Нива — Буревісник
Цибулеве
Тур 14
Маяк — ФК Дмитрівка
Трепівка
Тур 14
Тясмин — Нива
Цибулеве
Тур 11
Промінь — Нива
Богданівка
Тур 15
ФК Дмитрівка — Тясмин
Дмитрівка
Тур 15
Буревісник — Маяк
Знам'янка
Тур 15
Нива — Тясмин
Цибулеве
Тур 16
Буревісник — ФК Дмитрівка
Знам'янка
Тур 16
Промінь — Маяк
Богданівка
Тур 16
Маяк — Нива
Трепівка
Тур 17
Буревісник — Тясмин
Знам'янка
Тур 17
Нива — ФК Дмитрівка
Цибулеве
Тур 18
Тясмин — Маяк
Олександрівка
Тур 18
Промінь — Буревісник
Богданівка
Тур 18
ФК Дмитрівка — Промінь
Дмитрівка
Тур 17
ФК Дмитрівка — Маяк
Дмитрівка
Тур 19
Тясмин — Промінь
Олександрівка
Тур 19
Буревісник — Нива
Знам'янка
Тур 19
Тясмин — ФК Дмитрівка
Олександрівка
Тур 20
Нива — Промінь
Цибулеве
Тур 20
Маяк — Буревісник
Трепівка
Тур 20