Кубок Знам’янського району-2017

Розіграш Кубка Знам’янського району з футболу не порадував кількістю команд-учасниць.
На жаль, з 10 команд, що брали участь у Відкритому Чемпіонаті району, за Кубок вирішили поборотися лише 5. Відбулося жеребкування і було сформовано календар змагань. Перед першим півфіналом ще одна неприємна звістка – «Старт» не вийшов на старт змагань.
А стартував розіграш даного трофею у Цибулевому, де місцева «Нива» з рахунком 1:2 поступилася команді «Хлібодар». У матчі-відповіді, попри поразку, команда із Суботців вийшла до наступного етапу змагань. У півфіналі на неї чекав чемпіон району. У першому матчі у Богданівці саме «Хлібодар» святкував перемогу з мінімальним рахунком 1:0. У матчі-відповіді «сценарій» попереднього етапу змагань не повторився – богданівці завдяки більшої кількості забитих м’ячів на чужому полі вийшли до фіналу.
У фіналі зустрілися дві кращі команди Відкритого чемпіонату району нинішнього сезону – «Колос» (Дмитрівка) та «Буревісник» (Богданівка). Початок матчу пройшов за незначної переваги команди «Колос». У гравців богданівського «Буревісника» не все виходило у першій половині тайму. Попри це команда «Колос» не створила моментів для взяття воріт. До середини першого тайму матчу богданівці вирівняли гру і на 25-ій хвилині після подачі Вадима Малого з кутової позначки міг відзначатися Євген Наводничий, але у нього не вийшов удар головою. Через вісім хвилин уже був момент у «Колоса»: нападник Вадим Воловик пробив поруч із дальньою штангою воріт богданівців. А на сороковій хвилині матчу півзахисник «Буревісника» Костянтин Самаіл влучив у штангу воріт суперника. Через дві хвилини «Колос» дав гідну відповідь: Олександр Ісаєв зі штрафного поцілив у створ воріт, але голкіпер суперника Олександр Шевцов парирував цей удар, а на добиванні Олександр Шевченко був невлучним. На останній хвилині тайму Вадим Воловик подачею з кутової позначки влучив у перекладину воріт «Буревісника».
На початку другого тайму зустрічі Костянтин Самаіл міг забити гол-шедевр: він п’яткою намагався поцілити у дальню дев’ятку воріт – трішки не точно. Через 10 хвилин Анатолій Волков головою пробивав по воротах богданівців, але їх виручив голкіпер. А на 72-ій хвилині матчу Євген Артьомов, замикаючи дальню штангу воріт «Буревісника», не влучив у ворота, відверто «вибачивши» суперника за помилку в обороні. Ще через кілька хвилин на допомогу богданівців прийшла перекладина їх воріт – це сталося після удару Романа Андрієнко зі штрафного. Останні 7-9 хвилин матчу пройшли за повної переваги богданівського «Буревісника», футболісти якого значно додали у швидкості. Як наслідок, їм вдалося створити пару напівмоментів, але жоден із них не реалізували. Найкращий момент мав Дмитро Базака, але ударом в упор не зумів переграти голкіпера «Колосу» Дмитра Пастернака. Ще в одному епізоді Вадим Малий пробив повз ворота. Тож у підсумку основний час зустрічі завершився внічию 0:0 і володар трофею визначався у післяматчевій серії пенальті. Футбольна фортуна «посміхнулася» (4:3) «Колосу», який став володарем Кубка району 2017 року.
На церемонії нагородження грамотами були відзначені переможець змагань «Колос» (Дмитрівка), фіналіст – «Буревісник» (Богданівка) та півфіналіст – «Хлібодар» (Суботці). Також «Колос» отримав Кубок. Представник команди «Хлібодар» Олег Колюка від господарів футбольного поля вручив пам’ятний приз кращому гравцю фінального матчу, яким було визнано голкіпера «Колоса» Дмитра Пастернака.
Результати матчів:
Попередній етап
«Нива» (Цибулеве) – «Хлібодар» (Суботці) – 1:2 (0:1) (Нагуляк Сергій, 90+3 – Степаненко Олександр, 38; Тарасенко Олександр, 53)
«Хлібодар» – «Нива» – 0:1 (0:1) (Оганесов Антон, 20)
Півфінали
«Буревісник» (Б) – «Хлібодар» – 0:1 (0:1) (Кравченко Андрій, 20 (пен))
«Колос» – «Старт» – 3:0 (технічна перемога)
«Хлібодар» – «Буревісник» (Б) – 2:3 (1:2) (Кравченко Андрій, 34, 90 (пен) – Наводничий Євген, 10, 70; Жадан Денис, 22)
«Старт» – «Колос» – 0:3 (технічна перемога)