Кубок Хлібодару-2017

На День Конституції у селі Суботці відбувся розіграш «Кубка «Хлібодара» з футболу серед аматорських команд.
Турнір розпочався з товариського матчу серед юнаків команд «Хлібодар» (Суботці) та «Кристал» (Володимирівка). Перемогу з рахунком 1:0 здобув «Кристал», у складі якого переможний м’яч забив Іван Косюк. Юнаки з Володимирівки за перемогу отримали диплом та футбольний м’яч.
Участь у турнірі серед дорослих узяли 5 команд. Із першого туру лідерство на цих змаганнях захопили господарі, команда «Хлібодар», яка перед останнім туром змагань достроково завоювала «Кубок «Хлібодара». Суботцівська команда святкувала перемоги над ФК «Аджамка» (Аджамка, Кіровоградський район) (із рахунком 1:0), ФК «Кристал» (Володимирівка, Знам’янський район) (2:0), та ФК «Верблюжка» (Верблюжка, Новгородківський район) (1:0). У останньому турі «Хлібодар» розійшовся миром із командою «Косарі» (Кам’янський район, Черкаська область) – 1:1.
На церемонії нагородження команда «Хлібодар» отримала Кубок та футбольний м’яч. За зайняті друге та третє місце відповідно «Косарі» та «Аджамка» отримали малі Кубки та футбольні м’ячі. Кращим гравцем турніру було визнано капітана «Хлібодару» Олексія Чеботарьова.
Відзначимо, що розіграш «Кубка «Хлібодара» пройшов за фінансової підтримки генерального директора ТОВ «Хлібодар» Руслана Федоровича Згривця та під егідою районної федерації футболу і відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.

Результати матчів:
Тур 1. «Косарі» – «Вержблюжка» – 0:0, «Хлібодар» – «Аджамка» – 1:0
Тур 2. «Кристал» – «Косарі» – 0:1, «Аджамка» – «Верблюжка» – 0:0
Тур 3. «Хлібодар» – «Кристал» – 2:0, «Косарі» – «Аджамка» – 0:0
Тур 4. «Верблюжка» – «Хлібодар» – 0:1, «Аджамка» – «Кристал» – 5:0
Тур 5. «Хлібодар» – «Косарі» – 1:1, «Кристал» – «Верблюжка» – 0:3
Підсумкова турнірна таблиця: «Хлібодар» – 10 очок, «Косарі» – 6, «Аджамка» – 5, «Верблюжка» – 5, «Кристал» – 0.