Турнір з міні-футболу до Дня Конституції України-2018

1 липня 2018 року у селі Дмитрівка відбувся турнір з міні-футболу до Дня Конституції України.
Участь у цих змаганнях взяли шість команд Знам’янського району, які були поділені на дві групи. За підсумками групового етапі у півфіналу вийшли «Колос», «Казарня», «Хлібодар» та «Буревісник». У матчі за 5-місце у серії післяматчевих пенальті «Нива» була сильнішою за «Кристал» – основний час зустрічі завершився з рахунком 2:2, по пенальті 4:3.
У першому півфіналі «Казарня» поступилася «Хлібодару» – 1:4. У першому таймі «Хлібодар» два свої моменти реалізував, а «Казарні» попереду не щастило. Після перерви гравці «Казарні» один м’яч відіграли, а наприкінці зустрічі пропустили ще два м’ячі. В другому півфіналі хід матчу був подібним, що і в першому. Богданівський «Буревісник» пропустив двічі у першому таймі і після перерви ризикував, намагаючись відігратися, але поступився – 1:5.
У матчі за третє місце «Казарня» була сильнішою за «Буревісник» – 3:1. У фіналі боротьби не вийшло – «Хлібодар» здобув впевнену перемогу з рахунком 6:0. У складі переможців у вирішальному матчі хет-трик оформив Олександр Степаненко. Відзначимо, що Олександр Степаненко став кращим бомбардиром турніру – забив 7 м’ячів.

Склади груп
Група «А»: «Колос» (Дмитрівка), «Кристал» (Володимирівка), ФК «Казарня» (Казарня)
Група «Б»: «Буревісник» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці).

Результати змагань
Груповий етап
Група «А»
«Колос» – «Казарня» – 1:5 (0:4) (Назаренко, 18 – Матвієвський, 2, 6, 19; Кравченко, 3; Зайцев, 9)
«Колос» – «Кристал» – 2:1 (2:0) (Назаренко, 2; Суховий, 10 – Воровський, 14)
«Казарня» – «Кристал» – 3:1 (2:0) (Матюк, 6, 8; Матвієвський, 13 – Дубівка, 18)
Турнірне становище команд: 1. «Казарня» – 6 очок, 2. «Колос» – 3, 3. «Кристал» – 0.
Група «Б»
«Хлібодар» – «Нива» – 3:1 (2:0) (Грузин, 6; Степаненко, 10, 16 – Білоголовий, 11)
«Нива» – «Буревісник» – 2:2 (1:1) (Москаленко, 9; Жуган В., 15 – Дарьєв, 5; Довженко Б., 11)
«Буревісник» – «Хлібодар» – 1:0 (0:0) (Яровий, 12)
Турнірне становище команд: 1. «Буревісник» – 4, 2. «Хлібодар» – 3, 3. «Нива» – 0.
Матчі плей-офф
Матч за 5-е місце.
«Нива» – «Кристал» – 2:2 (0:2) (пен. 3:4) (Білоголовий, 12; Москаленко, 15 – Воровський, 6; Косюк, 10)
Півфінали:
«Казарня» – «Хлібодар» – 1:4 (0:2) (Зайцев, 12 – Степаненко, 7, 10; Кучеренко, 19; Семчук, 20)
«Колос» – «Буревісник» – 5:1 (2:0) (Назаренко, 5, 18; Артьомов, 10; Кущов, 14; Суховий, 19 – Костін, 13)
Матч за 3-є місце
«Казарня» – «Буревісник» – 3:1 (1:0) (Делюрман Д., 10; Зайцев, 13, 17 – Дарьєв, 16)
Фінал
«Хлібодар» – «Колос» – 6:0 (1:0) (Степаненко, 4,16, 17; Колюка, 11; Семчук, 15; Грузин, 20)