Турнір із міні-футболу до Дня Конституції України-2017

У селі Дмитрівка на новому спортивному майданчику пройшов турнір із міні-футболу, який був присвячений Дню Конституції.
Участь узяли шість команд, які були поділені на дві групи. У групі «А» грали команди «Дружба» (Диківка), «Граніт» (Суботці) та ФК «Дмитрівка» (Дмитрівка). У іншу групу згідно результатів жеребкування потрапили «Буревісник» (Богданівка), «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район) та «Нива» (Цибулеве).
Переможцем групи «А» став «Граніт», який впевнено переміг своїх суперників – ФК «Дмитрівка» та «Дружбу». У іншій групі найсильнішою командою став «Темп», що свядкував дві «сухі» перемоги – із рахунком 4:0 розгромили «Ниви» та забили два м’ячі у ворота богданівського «Буревісника». «Граніт» та «Темп» у фіналі визначали найсильнішу команду турніру. У цьому цікавому протистоянні перемогу здобув «Темп» – 3:2. Зазначимо, що по ходу матчу «Граніт» програвав із рахунком 0:3, але зумів проявити характер і два м’ячі відіграти, а на останній хвилині зустрічі фортуна «посміхнулася» «Темпу» – м’яч прокотився по лінії їх воріт.
У матчі за третє місце «Нива» і з рахунком 6:0 розгромила «Дружбу». У матчі за 5-е місце «Буревісник» із рахунком 6:4 переміг ФК «Дмитрівка». Кращими гравцем та тренером турніру відповідно визнано Віктора Завального та Анатолія Покузея (обидва з «Темпу»).
Відзначимо, що турнір був організований тренером команди «Дмитрівка» Олександром Івановичем Лісовим і пройшов за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».
Результати матчів:
Група «А». «Дружба» – ФК «Дмитрівка» – 2:1, «Граніт» – ФК «Дмитрівка» – 5:1, «Граніт» – «Дружба» – 4:1
Група «Б». «Нива» – «Буревісник» – 6:3, «Темп» – «Нива» – 4:0, «Темп» – «Буревісник» – 2:0
Матч за 5–е місце. «Буревісник» – ФК «Дмитрівка» – 6:4
Матч за 3–є місце. «Нива» – «Дружба» – 6:0
Фінал. «Темп» – «Граніт» – 3:2