Дмитрівка здобула вольову перемогу над Хлібодаром

У матчі четвертого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Дмитрівка на виїзді здобула вольову перемогу над Хлібодаром.

Команди у звітному матчі не могли зіграти оптимальними складами. Господарі грали без основних нападників Зайцева та Грузина, а також був дискваліфікований захисник Матюк. Гостям не могли допомогти дискваліфіковані голкіпер Кушніренко та капітан Назаренко.

Вже на першій хвилині матчу Швець міг відкрити рахунок, але з гострого кута не влучив у ворота господарів. На 10-ій хвилині Суховий забив гол у ворота Халімончикова – взяття воріт було скасовано через положення поза грою. Далі був момент у Кравченка – гостей виручив їх голкіпер Маринич. До перерви матчу був момент у Хорольського – після його удару м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт гостей. На перерву команди пішли без забитих голів.

Другий тайм матчу подарував лише більше небезпечних моментів, але і забиті голи. Після подачі з кутової позначки пробивав Дергунов – захисник господарів вибив м’яч з пустих воріт. Через кілька хвилини Барбанов загострював ситуацію біля воріт господарів – останніх врятувала перекладина воріт.

А на 70-ій хвилині матчу Тарасенко закинув м’яч за шиворот воріт голкіпера Дмитрівки – 1:0. Господарі вели у рахунку 5 хвилин – Андрієнко ударом зі штрафного перекинув стінку гравців суперника і поцілив у ближній нижній кут воріт – 1:1. Потім команди обмінялися небезпечними моментами. У Дмитрівці вище воріт пробивав Радченко. У хлібодару це ж зробив Тарасенко.

На 80-ій хвилині матчу по лівому флангу атаки Добрянський здійснив індивідуальний прохід і виконав передачу на Козіна, якому залишалося переправити м’яч у пусті ворота суперника. Господарі могли зрівняти рахунок, але знову свій момент не використав Тарасенко. А у компенсовані хвилини зустрічі Різник забив третій гол у ворота Хлібодару.

Дмитрівка, здобувши три очки у звітному матчі, піднялася на друге місце, відстаючи на два очки від Ниви. У наступному турі, 2 серпня, у Дмитрівці два лідери зустрінуться між собою.

Хлібодар (Суботці) – ФК Дмитрівка (Дмитрівка) – 1:3 (0:0) (Тарасенко, 70 – Андрієнко, 75; Козін, 80; Різник, 90+4)
26 липня. с. Суботці. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 4.
Арбітр – Довженко Олександр (Богданівка)
Хлібодар: Халімончиков, Шинкарь, Кучеренко, Самсоненко, Васільцов (Сумко, 58), Кравченко, Хорольський, Семчук, Шевцов (Сандул, 46), Тарасенко, Якущенко (Матюшенко, 46)
Дмитрівка: Маринич, Лебединець, Ткаченко (Дьячков, 74), Дергунов, Добрянський, Андрієнко, Волков А. (Радченко, 46), Шевченко, Барбанов (Лукяненко, 90), Швець (Різник, 80), Суховий (Козін, 46)
Попередження: Шевцов, 10; Халімончиков, 45; Матюшенко, 58 – Барбанов, 15; Швець, 16.