Анонс п’ятого туру чемпіонату району

Завтра, 1 серпня, стартує 5-ий тур Відритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: «Промінь» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Знам’янка), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія).

У 5-му турі змагань центральним матчем можна зустріч у селі Дмитрівка, яка завершиться програму туру. Тоді зустрінуться лідери чемпіонату – Дмитрівка і Нива. Команда з Цибулевого виграла всі три матчі з перевагою в один гол. Дмитрівська команда переграла Буревісник і Хлібодар, а от в Олександрівці втратила два очки. У складі Ниви Валентин Жуган перебуває під загрозою дискваліфікації – має дві жовті картки. У складі господарів також є гравець, що має дві жовті картки. Це Микола Швець.

5-ий тур розпочнеться матчем у селі Новий Стародуб на чудовому стадіоні ПСП Зарічне – олександрійська Усівка зустрінеться з богданівським Променем. У гостей Андрій Сітніченко має дві жовті картки. У Знам’янці Буревісник буде протистояти Хлібодару, у якого два гравці (Іван Матюшенко і Олександр Тарасенко) перебувають перед загрозою дискваліфікації (мають по дві жовті картки).

Зазначимо, що у цьому турі команда «Тясмин» є вихідною.

Розклад 5-го туру:
1 серпня. 18:00. с. Новий Стародуб. «Усівка» – «Промінь»
2 серпня. 14:00. м. Знам’янка. «Буревісник» – «Хлібодар»
2 серпня. 18:00. с. Дмитрівка. ФК «Дмитрівка» – «Нива»