Хлібодар переграв Буревісник

У матчі п’ятого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року суботцівський Хлібодар на виїзді святкував перемогу над Буревісником.

На старті зустрічі гості привезли момент на свої ворота – Тюпа пробив повз ворота Сумка. А на 10-ій хвилині Зайцев перехопив м’яч на половині поля суперника. У наступній атаці Грузін заробив перспективний штрафний удар – Хорольський поцілив у стінку гравців суперника. На двадцятій хвилині матчу голкіпер перевів удар Зайцева у дев’ятку воріт на кутовий. У середині першого тайму Хорольський здійснив індивідуальний прохід – обіграв чотирьох опонентів, але в останню мить з під ніг Далакян вибив м’яч. А мав шанс гравець гостей вийти один на один з голкіпером Буревісника. В атаці-відповіді Новосьолов з 20 метрів пробив поруч зі стійкою воріт Хлібодару.

На 24-ій хвилині матчу господарі скористалися помилками захисту Хлібодару і відкрили рахунок. Через три хвилини після подачі Хорольського Самсоненко головою пробив вище воріт. А на 34-ій хвилині гості зрівняли рахунок – після передачі Хорольського відзначився Зайцев. Наприкінці першого тайму гості забили ще один гол, але взяття воріт було скасовано – зафіксовано залишення м’яча меж поля.

На 50-ій хвилині Хлібодар вийшов вперед – Зайцев асистував Хорольському. Через вісім хвилин голкіпер Хлібодару парирував удар Крилова у ближній кут воріт. У середині другого тайму матчу Єськов пробив повз ворота Сумка. Через пару хвилин після передачі Хорольського Грузін не реалізував стовідсоткову можливість відзначитися. А на 70-ій хвилині матчу з передачі Зайцева відзначився Тарасенко.

Буревісник кинув більші сили в атаку і гості створили чимало контратак, але от реалізація моментів бажала кращого. Не реалізували моменти Тарасенко, Грузін, Семчук, Зайцев. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди Хлібодар.

Буревісник (Знам’янка) – Хлібодар (Суботці) – 1:3 (1:1) (Фарбанець, 24 – Зайцев, 34; Хорольський, 50; Тарасенко, 70)
2 серпня. м. Знам’янка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 5.
Арбітр – Дем’яненко Віталій (Знам’янка)
Буревісник: Нігай, Далакян (Бабанський, 66), Жуков (Сиромятніков, 66), Крилов (Єськов, 66), Лисак, Новосьолов, Фарбанець, Полоз, Мельников, Тюпа
Хлібодар: Сумко, Чеботарьов, Кударенко, Самсоненко, Шевцов, Шинкарь, Матюшенко (Тарасенко, 68), Зайцев, Грузін, Семчук, Хорольський
Попередження: Жуков, 31 – Хорольський, 17; Грузін, 80; Семчук, 85.