Нива на виїзді розгромила Дмитрівку

У матчі п’ятого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Нива (Цибулеве) святкувала впевнену перемогу над ФК Дмитрівка.

На старті зустрічі господарі привезли гол у свої ворота – Кирило Аніцой скористався помилкою захисту. Далі капітан господарів Сергій Назаренко реалізував пенальті. Аніцой знову вивів свою команду вперед. А на тридцятій хвилині Валентин Жуган довів рахунок до 3:1.

У другому таймі матчу гості змогли довести рахунок до розгромного, забивши ще тричі. У ворота дмитрівської команди ще один гол забив Кирило Аніцой і по одному разу відзначилися Сергій Нагуляк і Володимир Москаленко.

Здобута перемога дозволила Ниві одноосібно очолити турнірну таблицю чемпіонату. Дмитрівка залишилася на третьому місці.

ФК Дмитрівка (Дмитрівка) – Нива (Цибулеве) – 1:6 (1:3) (Назаренко, 11 (пен) – Аніцой, 1, 18, 76; Жуган В., 30; Нагуляк, 78; Москаленко, 84)
2 серпня. с. Дмитрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 5.
Арбітр – Кошеленко Валерій (Олександрія)
Асистенти арбітра – Ігор Піценко (Олександрія) та Боровко Дмитро (Олександрія)
ФК Дмитрівка: Кушніренко, Лебединець, Ткаченко, Волков І., Шевченко, Маринич, Назаренко, Лук’яненко, Козін, Суховий (Капітула, 80), Різник
Нива: Постільняк, Яровий, Русін В., Єльнік, Жуган Р., Жуган В., Нагуляк, Москаленко, Шапошник (Герасимчук, 37), Корсун, Аніцой
Попередження: Назаренко, 50 – Нагуляк, 51.