Нива здолала Буревісник

У матчі шостого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Нива святкувала вольову перемогу над Буревісником.

Матч з Буревісником для лідера чемпіонату видався дуже складним та драматичним. У першому таймі матчу гості вийшли вперед – Александров реалізував пенальті. Після перерви захисник Буревісника Чернецький зрізав м’яч у сітку власних воріт.

На 53-ій хвилині матчу Нива залишилася у меншості – друге попередження отримав лідер команди Валентин Жуган. А вже через три хвилини склади вирівнялися – Фарбанець напрацював на друге попередження. А на 60-ій хвилині матчу Постільняк забив гол, який приніс перемогу Ниві – 2:1.

Нива (Цибулеве) – Буревісник (Знам’янка) – 2:1 (0:1) (Чернецький, 51 (авт); Постільняк, 60 – Александров, 25 (пен))
9 серпня. с. Цибулеве. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 6.