Тясмин розгромив лідера чемпіонату району

У матчі сьомого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Тясмин святкував впевнену перемогу над Нивою.

У звітному матчі Нива не могла розраховувати на свого лідера Валентина Жуган, який у попередньому матчі отримав червону картку. Також гостям не міг допомогти травмований Сергій Білоголовий. Господарі теж мали втрату – дискваліфікований Руслан Кузик через перебір жовтих карток.

Майже весь перший тайм матчу був безгольовим. Лише на першій компенсованій хвилині господарі вийшли вперед – відзначився Владислав Леськів. Гравці Ниви провалили середину другого тайму матчу – у той часовий інтервал вони пропустили аж три голи. Ще один гол забив Владислав Леськів і дубль оформив Сергій Мережаний. Гості матч догравали у меншості – друге попередження отримав нападник Олександр Постільняк. Тож у підсумку Тясмин здобув впевнену перемогу над лідером чемпіонату – 4:0. Для Ниви це перша поразка у нинішньому сезоні.

Тясмин (Олександрівка) – Нива (Цибулеве) – 4:0 (1:0) (Леськів, 45+1, 68, Мережаний С., 67, 72)
15 серпня. смт. Олександрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 7.
Арбітр – Бичков Вячеслав (Знам’янка)
Тясмин: Орлик, Москаленко А., Бойков Р., Возник, Пономарчук, Гудзов (Буденко, 60), Леськів, Бровіцький, Мережаний С. (Самойленко, 85), Кислий (Бойко Д., 11), Досужий
Нива: Рохманчук, Яровий, Русін В. (Корсун, 46), Єльнік, Жуган Р., Герасимчук, Нагуляк, Сафронов, Паламарчук, Постільняк, Аніцой
Попередження: Буденко, 74; Возник, 75; Пономарчук, 83 – Постільняк, 45+1, 86; Яровий, 82.
Вилучення: Постільняк, 86.