Промінь на виїзді здолав ФК Дмитрівка

У матчі сьомого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року богданівський Промінь на виїзді переграв ФК Дмитрівка.

90 хвилин матчу не порадували забитими голами, а на першій компенсованій хвилині гості забили переможний гол. Господарі могли відразу зрівняти рахунок, але каркас воріт врятував Промінь. То ж богданівська команда святкувала перемогу з рахунком 1:0.

ФК Дмитрівка – Промінь (Богданівка) – 0:1 (0:1) (Семенюк, 90+1)
16 серпня. с. Дмитрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 7.
Арбітр – Кошеленко Валерій (Олександрія)
Асистенти арбітра – Станіслав Скляр (Олександрія) та Боровко Дмитро (Олександрія)
ФК Дмитрівка: Маринич, Лебединець, Ткаченко, Волков І., Волков А., Шевченко, Назаренко, Лук’яненко, Козін (Дьячков, 58), Артьомов, Дергунов
Промінь: Шеховцов, Сітніченко, Чурік, Шевцов, Олійник, Галуха, Завальнюк, Семенюк, Скок, Базка, Костін (Шандра, 55)
Попередження: Козін, 60 – Базака, 43.

Сьогодні у Знам’янці відбувся ще один матч – зустрічалися Буревісник та Усівка. У зв’язку із участю дискваліфікованого гравця команді Буревісник зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а команді Усівка – технічну перемогу з рахунком 3:0.