Дмитрівка перемогла Хлібодар

Відбувся матч 11-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року ФК Дмитрівка – Хлібодар (Суботці).

Перша половина матчу не порадувала забитими голами. Але от після перерви було все – забиті голи, інтрига і вольова перемога. На старті тайму Зайцев вивів вперед Хлібодар. Барбанов на 55-ій хвилині зрівняв рахунок. Але вже через дві хвилини Зайцев знову вивів гостей вперед. Та дмитрівська команда змогла проявити характер. Спершу паламарчук зрівняв рахунок, а через 5 хвилин Корчинський забив переможний гол.

ФК Дмитрівка – Хлібодар (Суботці) – 3:2 (0:0) (Барбанов, 55; Паламарчук, 74; Корчинський, 79 – Зайцев, 48, 57)
27 вересня. с. Дмитрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 11.
Арбітр – Бичков В’ячеслав (Знам’янка)
ФК Дмитрівка: Кушніренко, Паламарчук, Дергунов (Маринич, 2), Артьомов, Шевченко, Назаренко, Корчинський, Андрієнко, Барбанов, Костін, Козін (Лук’яненко, 87)
Хлібодар: Халімончиков, Семчук (Прозоровський, 90), Кударенко, Матюк, Чеботарьов, Шинкарь (Шевцов, 87), Матюшенко (Сумко, 85), Кравченко, Грузин, Тарасенко (Косюк, 79), Зайцев
Попередження: Барбанов, 25; Маринич, 90 – Матюшенко, 60.